Náš tým

K irskému tanci jsem se dostala s taneční skupinou Dreams Country Zlín. Po absolvování kurzů v roce 2011 jsem dostala šanci se ke skupině Celtic Storm připojit. Zcela mě pohltil rytmus tohoto tance a krásná hudba. Zvládnutí náročné techniky, vedoucí k lehkosti a ladnosti, je pro mě velkou výzvou, stejně jako moje další záliba - zdolávání skalních stěn.

Od mala se věnuji pohybovým aktivitám. Na střední škole jsem začala s orientálním tancem, kterému se věnuji již více než 10 let. Po studiích jsem se vrátila do Zlína, kde jsem se zúčastnila kurzu irského tance. Ten mě nadchnul a ráda jsem využila nabídky přidat se ke skupině Celtic Storm. Tento náročný a nádherný tanec zůstane už navždy součástí mého života.

Tančím od šesti let. Začala jsem u folklórního souboru Planata, později jsem přidala step a rockenrol. Poté jsem začala tancovat v Dreams country Zlín, kde jsem se také poprvé setkala s irským tancem. Zkusila jsem i břišní tance, ale nebylo to to pravé. Na začátku roku 2014 mě sestra Žaneta seznámila s Celtic Storm a irskému tanci jsem podlehla. Teď už vím, čemu se chci věnovat.

K irským tancům jsem se poprvé dostala v roce 2003 na Letní škole irských tanců v Luhačovicích, ve skupině Celtic Storm jsem od 2010. Dříve jsem se věnovala společenským tancům, zkoušela jsem i orientální, flamenco, jazz a africké. Tanec je podle mě nejlepší způsob pohybu. Ve volném čase se věnuju rodině, učím jazyky, překládám a sleduju filmy a seriály.

Tancuji od roku 2009. Při vysokoškolském studiu v Praze jsem navštěvovala taneční školu Luas Dancing School. Zde jsem se pod certifikovaným lektorem připravovala na mezinárodní soutěže v irském tanci. Nyní jsem zpět ve Zlíně a věnuji se rozvoji naší taneční skupiny. Tanec miluji, dříve jsem dělala orient a nyní se ještě věnuji tanci v páru (standard, latina).